زمین مشارکت در ساخت کلارآباد 3280 متر

در مازندران ، کلارآباد ، خوشامیان
کد آگهی : 2019
  متراژ زمین3,280 (متر)
  مدارک ملکسند رسمی
  کاربری ملکبافت مسکونی
  استانمازندران
  شهرکلارآباد
  محلهخوشامیان
  آگهی دهندهاملاک

مشارکت در ساخت کلارآباد

زمین مشارکت در ساخت کلارآباد 3280 متر 1654 متر قابل ساخت، سر خیابان اصلی کلارآباد، 25 متر بر جلو، سطح اشغال بالای 55%، ارتفاع قانونی 7 طبقه عالی، قیمت کارشناسی روز این زمین در منطقه متری 40، بعد از نمک آبرود، ویوی بینظیر و زیبا به دریا و کوه نمک آبرود و تله کابین، بازدهی و سودآوری بالا

 

مشارکت در ساخت چیست؟

در قرارداد مشارکت در ساخت مالک بدلیل عدم سرمایه و پول، زمین خود را به سازنده سپرده تا پروژه ساخت را اجرا نماید.

این قرارداد برای دو طرف برد برد بوده چون مالکیت زمین و واحدهای ساخته شده برای آنها باقی خواهد ماند. همچنین دو طرف در فروش و سودآوری با یکدیگر به تناسب.

 

محاسن قرارداد مشارکت در ساخت در کلارآباد

چنانچه سرمایه گذار و سازنده هستید، و زمین مشارکت در ساخت کلارآباد به شما پیشنهاد شد، به لحاظ نام و آوازه شهر کلارآباد از جهت آب و هوا، برند بودن، توجیه سرمایه گذاری بینظیر، بالاترین تقاضای خریدار، چشم انداز عالی و نزدیکی به تهران و چالوس و رامسر، به شما پیشنهاد میکنیم که یکی از انتخاب های شما در انتخاب پروژه ساخت و ساز و آپارتمان سازی در شمال، زمین مشارکت در ساخت کلارآباد باشد.

 

آشنایی با کلارآباد

کلارآباد یکی از شهرهای استان مازندران بوده و مردم آن به زبان طبری سخن می‌گویند. جمعیت کلارآباد بطور ثابت ۶۲۶۷ نفر در شهرستان عباس‌آباد و بخش کلار می باشد. این شهر در مسیر جاده ی چالوس به عباس آباد در فاصله ۱۳ کیلومتری مرکز شهرستان و ۱۸ کیلومتری شهر چالوس قرار دارد. کلارآباد یکی از مناطق قدیمی، زیبا و پر جاذبهٔ شمال ایران است که در غرب مازندران واقع شده‌ و دارای آب‌ و هوای معتدل و چشم انداز زیبای کوه و دریا است.

محله‌های کلارآباد شامل خوشامیان و کلارآباد بالا و کلارآباد پایین و چارز و جیسا و اسپی‌رود و لاروسر و کیاده می باشد و دارای دو شهرک توریستیِ و برند خوشامیان و امیردشت است. عمدتا جمعیت کلارآباد در دو بخش کلارآباد بالا و خوشامیان متمرکز شده‌اند.

 

مار را در اینستاگرام دنجینه دنبال کنید.

 

شبکه های اجتماعی آگهی دهنده
34 بازدید کل ، 1 امروز

سامانه دنجینه هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران