مشارکت در ساخت چالوس خط هشت 2500 متر

در مازندران ، چالوس ، خط هشت
کد آگهی : 2068
  متراژ زمین2,500 (متر)
  مدارک ملکسند رسمی
  کاربری ملکبافت توریستی جهانگردی
  استانمازندران
  شهرچالوس
  محلهخط هشت
  آگهی دهندهاملاک

مشارکت در ساخت چالوس خط هشت 2500 متر

نوار ساحلی، چشم انداز همیشه به ساحل دریا و کوه، مجوز ساخت تا 5 طبقه

 

مشارکت در ساخت چیست؟

در قرارداد مشارکت در ساخت مالک بدلیل عدم سرمایه و پول، زمین خود را به سازنده سپرده تا پروژه ساخت را اجرا نماید.

این قرارداد برای دو طرف برد برد بوده چون مالکیت زمین و واحدهای ساخته شده برای آنها باقی خواهد ماند. همچنین دو طرف در فروش و سودآوری با یکدیگر به تناسب.

 

محاسن قرارداد مشارکت در ساخت

چنانچه سرمایه گذار و سازنده هستید، و زمین مشارکت در ساخت چالوس به شما پیشنهاد شد، به لحاظ نام و آوازه شهر چالوس از جهت آب و هوا، برند بودن، توجیه سرمایه گذاری بینظیر، بالاترین تقاضای خریدار، چشم انداز عالی و نزدیکی به تهران و رامسر، به شما پیشنهاد میکنیم که یکی از انتخاب های شما در انتخاب پروژه ساخت و ساز و آپارتمان سازی در شمال، مشارکت در ساخت چالوس خط هشت باشد.

 

آشنایی با چالوس

چالوس از شهرهای قدیم و با اصالت استان مازندران است که در جلگه میانی دریای خزر جای قرار دارد.

اکثریت جمعیت آن را بومیان کلارستاق که طبری‌تبار هستند تشکیل داده اند. مردم بومی شهر چالوس به لهجه ای از زبان مازندرانی گویش می‌کنند و محل تبعید اهالی شرق گیلان به ویژه لنگرود در دوران پهلوی و ایل کرد خواجوند در دوران قاجار بوده است. همچنین در نواحی شرق چالوس کجوری‌ها ساکن هستند که به گویش کجوری زبان مازندرانی سخن می‌گویند.

بر اساس آخرین آمار در سال ۱۳۹۵ شهر چالوس با جمعیتی بالغ بر ۶۵۱۹۶ نفر ششمین شهر پرجمعیت استان مازندرانمی باشد.

 

روستاها و دیگر جاهای دیدنی شهرستان

روستاهای بسیار زیبای انگوران و الیت و دلیر از وردی دزبن و روستاهای بسیار زیبای طویر، فشکور، بیجدنو و ناتر از ورودی دو راه‌ سر و روستاهای ماسال و باندر مرزن‌آباد و روستاهای گویتر، کلنو، کردیچال، پیشنبور، مجل، رودبارک و شهر دیدنی حسنکیف در کلاردشت و روستای سنار و دریاچه زیبای ولشت در مرزن‌آباد و روستای ممدآباد در راستای جاده کندوان و روستای زیبای مازوپشته و ذوات همراه با چشم‌اندازی زیبا در کنارهای بیشه‌زارهای چالوس و از تِجَک در ارتفاع حومه شهر چالوس هست دیدن کنید، روستاهای امامرود و کلاچان و شهر هچیرود و روستای مِسده و سنگ‌وارث و شهر نمک آبرود با بازی و سرگرمی‌ها و رستوران‌ها و تله‌کابین و سورتمه و پرواز با بالن و هواپیمای کوچک و تفرجگاه نمک آبرود که بخش بالن سریال پایتخت در آن انجام شد و خرید از فروشگاه‌های ایران‌کتان و اکسیر و پرشین و سالیان و…

 

مار را در اینستاگرام دنجینه دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی آگهی دهنده

سامانه دنجینه هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران