قوانین و ظوابط

قوانین و ظوابط دنجینه

به دنجینه سایت املاک شمال خوش آمدید.
شما ضمن استفاده از دنجینه (شامل https://denjineh.net/ و خدمات و ابزارهای مرتبط با آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‏نامه ‏ای که توسط املاک دنجینه تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.
پیش از اینکه عضو دنجینه شوید یا از خدمات و ابزار سایت دنجینه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات دنجینه، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های دنجینه بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجرا است.

قرارداد و توافق نامه کاربری دنجینه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.
با ارسال یک آگهی در سایت دنجینه ، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک آیتم را در سایت دنجینه وارد می‏کنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ دنجینه ارسال می‏شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‏ بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 24 ساعت)، بنابراین سایت دنجینه نمی‏تواند مدت زمان دقیق فهرست‏ بندی را تعیین و تضمین کند. فهرست‏ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‏شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست ‏بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی، قیمت و غیره دارد.

لیست ها را مقایسه کنید

مقایسه